Eğitime başladığımız ilk günlerimizde kendimize hedef olarak şu kararı almıştık. Kursiyerlerine karşı olabildiğince açık, net, dürüst olmak ve takdir hakkını kursiyerinden yana kullanmak. Bu kararları aldığımızda ileride önümüze çıkacak şartları ve teknolojileri tahmin ediyorduk. Hedefimiz de uzun vadede istikrar yakalamaktı. Her zaman işimize yatırım yaparak ve teknolojiyi yakından takip ederek o istikrarı yakaladık. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük farklılığımız bu oldu.
Biz tüm artılarımızın yanında eksilerimizin de farkındayız. Öğrencilerimizin, bizim hakkımızdaki düşüncelerine önem vererek, kendimizi yenileyerek, işimize ve teknolojiye yatırım yaparak yolumuza devam ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, kursiyerlerimizin yerine düşünerek kendilerinin ihtiyaçlarına; profesyonel, yaratıcı, memnuniyetin en üst düzeyde tutulduğu ve onlara rakiplerimizden farklı kılan hizmetler sunmak.

VİZYONUMUZ

 

İtibarımız, kültürümüz ve farklılığımız nedeniyle, kursiyerlerimizin imrenilen yeteneklerinin birinci tercihi olmak. Tüm kursiyerlerimize yönelik geniş kapsamlı, derin ve dünya standartlarında hizmet yelpazemiz nedeniyle kursiyerlerimizin birinci tercihi olmak.
En deneyimli ve profesyonel kadronun kendi bünyesinde bulundurulması ve çalışma ekibini en üst düzeyde bilgi birikimi, koordinasyon ve motivasyonda tutacak imkanların seferber edilmesi;
Biliyoruz ki hayatta en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeylerden biri güvendir. Sizlerin güvenini sarsmamak için kendimizi geliştirip sürekli yenilemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki “Başarılar, destek alınan noktanın sağlamlığına bağlıdır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

• Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.
• Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
• Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız.
• Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
• Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
• Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
• Kursiyer odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.